Krátkodobé půjčky ihned na účet Praha


Půjčka bez poplatku předem

Rychlé půjčky bez registru a poplatku

Nabídka úvěrů je na českém finančním trhu nesmírně bohatá a to jak v bankovním sektoru, kde kartami výrazně zamíchaly nové menší banky, tak i u nebankovních společností, kde neustále vznikají nové a nové projekty. Zájemci o půjčku pocházejí z různých sociálních vrstev a podle toho se odvíjí i jejich výběr úvěrového produktu - podnikatelé nebo zaměstnanci obvykle preferují spíše bankovní půjčky s nízkými úroky, naopak nezaměstnaní, lidé s dluhy, důchodci nebo matky na mateřské dovolené mají zájem o nebankovní půjčky bez poplatků předem.

Půjčky bez poplatku předem už se v nebankovní sféře staly samozřejmostí - pokud tedy za poplatek nepovažujeme symbolickou korunu, kterou někteří poskytovatelé vyžadují k ověření, zda má žadatel vlastní bankovní účet. Naopak lidé či firmy, které chtějí ještě před poskytnutím půjčky složit vysoký poplatek, někdy až v řádu několika tisíc, jsou často podvodníci, kteří pouze vylákají peníze a žádný úvěr neposkytnou. Půjčky bez poplatku je tedy třeba vybírat obezřetně a půjčovat si pouze od prověřených společností, u nichž máte 100% jistotu, že Vás neokradou.

K nejvíce vyhledávaným úvěrům patří zejména půjčky bez registru, což souvisí s tím, že čím dál více lidí už má za sebou úvěry, u nichž měli potíže se splácením. Neustále tak roste počet lidí se záznamem v registru dlužníků, kteří si tak mohou půjčit pouze u nebankovních společností. Nejznámějším registrem dlužníků je Solus, více informací o něm naleznete na stránkách www.solus.cz. Půjčky bez registru a poplatku si dnes zájemci mohou vybrat z pestré palety různých menších i větších úvěrových firem a do této kategorie spadá např. půjčka bez doložení příjmu, půjčka před výplatou nebo jiné rychlé nebankovní úvěry. V posledním roce se mimořádně úspěšným a oblíbeným produktem stala také první půjčka zdarma, kterou již nabízí několik menších poskytovatelů.
Výhody půjčky bez registru a poplatku

půjčku mohou získat i nezaměstnaní, lidé s nesplacenými dluhy, studenti, důchodci atd.
sjednat úvěr si můžete pohodlně přes internetové stránky
žádosti jsou posuzovány ihned a rychlé jsou i výplaty na bankovní účet
půjčku si většinou můžete v případě potřeby prodloužit
jednoduché vyřízení bez papírování a zbytečných formalit

Nevýhody půjčky bez registru a poplatku

výše půjčky je omezená, bez registru jde pouze o menší úvěry
doba splatnosti není moc dlouhá, jedná se převážně o krátkodobé půjčky
vyšší úrokové sazby než u klasické bankovní půjčky
úvěry se často splácejí pouze jednorázově, zvláště u malých SMS půjček
při pozdním splacení půjčky Vám hrozí vysoká pokuta

Časté dotazy na půjčky bez registru a poplatku