Kratkodoba pujcka Praha


Půjčka ihned

Spolehlivé nebankovní půjčky ihned na účet

Mezi úvěrovými produkty se dá najít spousta druhů půjček, mezi nimiž si už může vybrat téměř každý - od živnostníků, kteří mají zájem o vysoký úvěr na svoje podnikání, přes zaměstnance, kteří potřebují půjčit peníze na nové bydlení až po nemajetné osoby, jenž potřebují jen malou a rychlou půjčku na krátkou dobu. V posledním případě je hodně důležitá zejména rychlost takového úvěru - prim v této oblasti hrají zejména nebankovní poskytovatelé, kteří nabízejí půjčky ihned.

Nebankovní půjčky ihned zaznamenaly v několika posledních letech velký růst a v tomto oboru tak vznikla obrovská konkurence. Zájemce o rychlý nebankovní úvěr tak může vybírat z desítek různých společností, které mezi sebou bojují nejen výší poplatků a úroků, ale i různými bonusy a jinými výhodami. Hodně oblíbená je především první půjčka zdarma, která je nejen rychlá, ale díky absenci poplatků a úroků i maximálně výhodná.

U okamžitých půjček je důležitou vlastností i jejich dostupnost pro všechny druhy klientů - získat je většinou mohou i lidé s dluhy, bez práce, na mateřské dovolené, důchodci atd. Vyhledávané jsou tak hlavně půjčky bez registru ihned, jež jsou určeny pro většinu lidí starších 18 let. Do této kategorie spadá i půjčka před výplatou a jiné krátkodobé půjčky, naopak na vyšší úvěry s rozložením splátek na několik let se specializují spíše banky.
Výhody půjčky ihned

jednoznačně rychlost - peníze můžete mít během několika minut
pohodlí - není třeba nikam chodit, vše si v klidu vyřídíte na počítači přes internet
vysoká šance na schválení - drtivá většina zájemců skutečně peníze dostane
možnost prodloužení splatnosti - nemáte-li na splacení, můžete si termín posunout
různé mimořádné akční nabídky, slevy nebo bonusy pro stálé klienty

Nevýhody půjčky ihned

vyjma bezplatného úvěru jsou účtovány vyšší poplatky než u bankovní půjčky
jde pouze o menší částky, vyřízení vysokých úvěrů obvykle trvá déle
peníze musíte splatit rychle, nejčastěji do jednoho měsíce
za prodloužení jsou vysoké poplatky, když prodlužujete opakovaně, půjčka Vás přijde draho
pokud úvěr nesplatíte včas ani jej včas neprodloužíte, hrozí Vám velmi vysoká pokuta

Výplata půjčky ihned

Pokud si na webových stránkách požádáte o půjčku ihned a bude Vám schválena, můžete se těšit na bleskové vyplacení částky na Váš bankovní účet. Čas, kdy se objeví peníze na Vašem účtě závisí na více okolnostech, mimo jiné na době, kdy jste si žádost podali nebo na bance, u níž máte účet. Je ale naprosto běžné, že půjčky ihned jsou včetně převodu zpracovány během několika minut. Pokud na peníze opravdu hodně spěcháte, raději se pro jistotu předem informujte, jak dlouho bude převod čekat - někteří poskytovatelé totiž žádosti vyřizují i o víkendech, jiní pouze ve všední dny.
Prodloužení půjčky ihned

Jednou ze specifických vlastností tohoto typu půjčky je možnost posunutí termínu její splatnosti. Na jak dlouho je úvěr možné prodloužit a kolik taková služba stojí?

prodloužení nabízí většina poskytovatelů, je ale potřeba si o něj včas požádat
prodloužení půjčky není zdarma, musíte za něj předem uhradit stanovený poplatek
někde lze prodloužit půjčku jen 1x nebo 2x, jinde ji můžete prodlužovat kolikrát chcete
většinou se dá termín splatnosti posunout o týden, 14 dní nebo jeden měsíc

RPSN u půjčky ihned

Nejen u rychlých půjček, ale i u všech ostatních se můžeme setkat se zkratkou RPSN. Ta znamená roční procentní sazbu nákladů a zejména u vyšších a dlouhodobějších úvěrů je užitečným ukazatelem, který může napovědět, nakolik je daná půjčka výhodná. U malých půjček v řádu několika tisíc, které mají splatnost např. na měsíc, bývá RPSN extrémně vysoká - u těchto půjček je to ale logické. Sazba se přepočítává na rok, takže je jasné, že u půjčka na měsíc bude její výše úplně jiná než u dlouhodobých úvěrů. U rychlé krátkodobé půjčky ihned tak nemá význam řídit se RPSN - spíše se zaměřte na to, jaké jsou u ní poplatky a na celkovou částku, kterou budete muset uhradit.