Nebankovní půjčky ihned Praha


Krátkodobá půjčka

Vhodné krátkodobé půjčky online pro vaše finanční problémy

Vysoké úvěry, u nichž se půjčená částka počítá v řádu desítek až stovek tisíc, jsou zpravidla dlouhodobé - většina lidí si vysokou půjčku rozloží na delší časové období, které může někdy trvat až osm let. V posledních letech ale stále přibývá počet žádostí o krátkodobé půjčky, jež se nesplácejí formou měsíčních splátek, ale jde o rychlé a malé úvěry, které se nejčastěji uhradí jednou splátkou.

Krátkodobé půjčky jsou doménou především nebankovních společností. Za posledních deset let se u nás objevilo velké množství nových poskytovatelů a významnou změnou prošel i způsob sjednávání půjček. Zatímco dříve se úvěry vyřizovaly především na pobočkách, dnes už se krátkodobé půjčky v drtivé většině případů vyřizují přes internetové rozhraní. Jsou tak snadno dostupné a žádost si můžete podat kdykoliv se Vám to hodí, bez ohledu na provozní dobu společnosti. K nejvyhledávanějším patří zejména krátkodobá rychlá půjčka na 30 dnů.

Krátkodobé nebankovní půjčky online jsou nejen pohodlné, ale jejich důležitou vlastností je rychlost. Posouzení žádosti bývá často vyřešeno během několika minut a to samé platí i pro výplatu peněz - v optimálním případě můžete mít peníze na účtě během pár minut, většinou do jedné hodiny. Záleží ale samozřejmě na více okolnostech, např. u které banky máte účet, zda si podáváte žádost přes den nebo v noci apod. Obecně je ale krátkodobá půjčka sjednaná přes internet jedním, z nejrychlejších způsobů, jak si půjčit peníze.
Výhody krátkodobé půjčky

žádost si lze podat kdykoliv, systém je v provozu 24 hodin denně, 365 dní v roce
okamžité posouzení žádosti - hned se dozvíte, zda Vám byla půjčka schválena
velmi rychlá výplata peněz na Váš bankovní účet
půjčka je vhodná i pro nezaměstnané, studenty nebo ty, co mají záznam v registru
nemusíte vyplňovat zdlouhavé formuláře, dokládat příjmy nebo jezdit do banky

Nevýhody krátkodobé půjčky

jedná se pouze o menší částky, půjčka se hodí když potřebujete jen pár tisíc
doba splatnosti je většinou okolo 30 dní, jen málokde je termín delší
vyšší poplatky a vyšší úroky než u běžného bankovního úvěru
půjčku sice lze prodloužit, ale musíte nejdříve uhradit poměrně vysoký poplatek
při nesplácení úvěru hrozí vysoké pokuty