Online půjčka Praha

Půjčka Ferratum v České republice

V naší zemi došlo v posledních letech k výraznějším změnám a společnost Ferratum.cz se představila pod novým názvem Ferratum Bank. V souvislosti s tím se rozšířilo portfolio jejích produktů a aktuálně firma nabízí hned tři druhy půjček - flexibilní úvěr Ferratum Credit, krátkodobou půjčku Ferratum Micro a spotřebitelský úvěr Ferratum Plus. Úvěrový rámec půjček se pohybuje od 500 Kč až po 50 000 Kč u varianty Credit. V Česku je půjčka Ferratum velmi oblíbená a již dlouhodobě patří k nejvyhledávanějším úvěrovým společnostem.
Na Slovensku mají aktuálně půjčky pozastaveny

Zatímco u nás půjčky Ferratum úspěšně fungují, na Slovensku firma pozastavila jejich poskytování a nyní už pouze vybírá splátky od stávajících klientů. Dříve ale Ferratum.sk nabízela rychlé a krátkodobé úvěry do výše 750 euro se splatností na 7 až 30 dní. Nyní si tak slovenští zájemci o půjčku musejí vybrat jinou společnost.
Polské Ferratum nabízí i první půjčku zdarma

K výhodným půjčkám patří Ferratum v Polsku, kde novým klientům nabízí možnost získat první úvěr zcela zdarma až do výše 1 500 zlotých, peníze ale musí vrátit nejpozději do 30 dní. Ferratum.pl má v nabídce i klasický dlouhodobý úvěr až do 5 000 zlotých se splatností až na dva roky.
Ferratum ve Španělsku

Z dalších evropských zemí stojí za zmínku ještě Španělsko - půjčky Ferratum.es mají úvěrový rámec od 50 do 1 000 euro, i zde je navíc možnost vybrat si z několika druhů půjček - např. mikropůjčka nebo flexibilní úvěr.
Francie + Německo

Také v těchto dvou významných evropských státech mají jejich občané možnost využít služeb úvěrové společnost Ferratum. U francouzské půjčky Ferratum.fr lze použít i její moderní aplikaci pro mobilní telefony, německá půjčka Ferratum.de pak nabízí 50 až 600 euro se splatností na 30 až 62 dní.
Půjčky Ferratum v zemích východní Evropy

Společnost Ferratum poskytuje svoje úvěry také v některých zemích z východního bloku - konkrétně se jedná především o Rusko - i půjčky Ferratum.ru jsou krátkodobé a maximální splatnost je u nich omezena na 30 dní. Další zemí z Východu je pak Lotyšsko a jejich půjčka Ferratum.lv - v tomto případě je úvěrový rámec od 50 až do 2 000 euro. Pro úplnost dodejme, že Ferratum v současné době působí také v Bulharsku.
Ferratum na severu Evropy

Hodně oblíbené jsou půjčky Ferratum ve skandinávských zemích - najdeme je v Dánsku, Norsku, Švédsku i Finsku, zapomenout ale určitě nesmíme ani na Estonsko, jenž leží v severnější části Evropy.
Ostatní kontinenty, kde mohou zájemci získat půjčku od společnosti Ferratum

Z dalších světadílů je úvěr Ferratum dostupný např. v Kanadě, Mexiku, Brazílii, Austrálii nebo na Novém Zélandu. Společnost Ferratum Group tak momentálně patří k předním poskytovatelům rychlých nebankovních půjček na světě. Jejich úvěry jsou rychlé, snadno dostupné a díky svým vlastnostem si je oblíbili lidé z celého světa, včetně České republiky. Kompletní přehled všech zemí, kde Ferratum působí, včetně odkazů na jejich webové stránky, najdete na stránce https://www.ferratumgroup.com/en/contact. Odkazy na jednotlivé podrobné recenze jsou pak obsaženy přímo v tomto článku.