Půjčka 40000 akce ihned Praha

Vedle bankovních a nebankovních půjček se na českém finančním trhu začínají pomalu ale jistě prosazovat také P2P půjčky. Jedná se o specifický typ úvěru, kdy peníze žadateli neposkytuje žádná společnost, ale obyčejní lidé, kteří takto mohou zúročit svoje finance. V Česku zatím tyto půjčky nejsou tolik rozšířené, v posledních měsících se o nich ale více mluví a neustále roste počet lidí, kteří se rozhodli tento typ půjček využít - ať už jako žadatelé o úvěr nebo jako investoři.

Pro ty, kteří potřebují půjčit peníze a nevyhovují jim standardní úvěry od bank nebo nebankovních poskytovatelů, jsou Zonky zajímavou alternativou. Nabízejí totiž takové úrokové sazby, které nenabízí žádná z bank. Tuto možnost sice nemá každý (úrokových sazeb je celkem osm a to, jaká bude klientovi nabídnuta, se rozhoduje na základě jeho bonity, resp. předpokladů, že bude úvěr řádně splácet), i tak se ale půjčky na Zonky mnoha lidem vyplatí více, než kdyby si žádost podali u banky. Vše je navíc velmi pohodlné, zájemce o půjčku nemusí nikam cestovat, ale kompletně vše si může vyřídit z pohodlí svého domova.

Kromě toho, že Zonky nabízejí možnost výhodných půjček pro ty, kterým nevyhovuje nabídka klasických úvěrů, jsou Zonky také skvělou šancí pro ty, jenž chtějí investovat část svých peněz, nebo si chtějí investování alespoň vyzkoušet. Zatím je ale podmínkou získání speciálního promo kódu, brzy by ale mělo být možné investovat peníze i bez něj - tato příležitost tak bude dostupná široké veřejnosti. V každém případě, Zonky už umožnily získat výhodnou půjčku mnoha lidem a dá se předpokládat, že dalších letech význam této platformy dále poroste.

Recenze půjčky a průběh žádosti
Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

O půjčku přes Zonky si lze požádat jednoduše na internetu, ale také osobně na schůzce v Praze, Brně nebo Ostravě. Pro vyřízení půjčky budete potřebovat dva platné doklady totožnosti (na internetu je stačí pouze nahrát do systému), dále pak doložení vašich příjmů (nemusíte jej mít od zaměstnavatele, stačí jen poslat výpis z účtu za poslední tři měsíce) a samozřejmě kompletně vyplněná žádost. Poté, co si žádost vyplníte a nahrajete doklady, dostanete (v případě, že vám úvěr bude možné poskytnout) nejpozději do 5 dnů konkrétní nabídku na úrokovou sazbu. Tu musíte v případě souhlasu do 48 hodin potvrdit a pak smlouvu elektronicky podepíšete pomocí SMS kódu. Dalším krokem je sepsání stručného příběhu, kterým se pokusíte oslovit investory a jeho zveřejnění na tzv. Tržišti. Pokud vaše poptávka ostatní zaujme a požadovaná částka se složí, peníze dostanete vyplaceny na váš bankovní účet.
Přesný postup při internetové žádosti o půjčku na Zonky:

Nejdříve si otevřete stránku www.zonky.cz a klikněte na Chci novou půjčku, jakmile vám stránka sjede o kousek níž potvrďte volbu kliknutím na oranžové tlačítko Chci si půjčit. Jdu na to!


Na následující obrazovce se můžete podívat na krátké video, vysvětlující princip půjček Zonky, po kliknutí na Jdu to zkusit se můžete pustit do vyplňování. Nejdříve vyplníte vaše jméno + příjmení a odkliknete souhlas s podmínkami a pravidly. Pak vyberete na co chcete peníze půjčit a v dalším kroku už nastavujete parametry půjčky pomocí posuvníků.


Pak zadáte vaši mailovou adresu a heslo, kterým se budete přihlašovat na Zonky.cz a pokračujete dál ve vyplňování - rodinný stav, počet dětí, bydlení, adresa, kde žijete, vzdělání a další podrobnosti o vaší osobě.


Následují informace o příjmech, výdajích, pak je vaším úkolem se stručně popsat, uvést, jaké používáte sociální sítě a vyplnit číslo mobilního telefonu. Na závěr ještě můžete přidat vzkaz a pak už přijde na řadu celkový souhrn vaší žádosti, kterým ještě potvrdíte kódem ze SMS zprávy a jedním kliknutím odešlete k posouzení.

Splácení půjčky od Zonky:

Půjčka na Zonky.cz se splácí podobně jako jakékoli jiné běžné půjčky - peníze tak splácíte vždy jednou měsíčně bezhotovostním bankovním převodem. Zonky pak danou splátku vždy rozdělí mezi investory, kteří vám půjčku poskytli.