Půjčky do 1000 Praha

Ninja půjčka je jednou z nejnovějších úvěrových nabídek v České republice. Jedno se o typického zástupce tzv. mikropůjček nebo půjček do výplaty. Jedná se o rychlý nebankovní úvěr, který má pouze krátkou dobu splatnosti a týká se pouze malých částek (do 8 000 Kč). Ninja půjčka je tak další zajímavou alternativou pro ty, kteří potřebují jen pár tisíc na krátkou dobu a důležitá je pro ně zejména rychlost vyřízení žádosti.

Důležitou výhodou Ninja půjčky je její dostupnost. Kromě toho, že její sjednání je velmi jednoduché a pohodlné - žadatel si vše vyřídí přes internetové stránky, jsou navíc podmínky úvěru velmi mírné a díky tomu má šanci na schválení žádosti téměř každý. Půjčku tak mohou získat důchodci, studenti, maminky na mateřské, zaměstnanci, živnostníci, ale i lidé, jenž nemohou doložit své příjmy, osoby se záznamem v registru dlužníků nebo ti, kteří mají exekuci na plat nebo majetek. Úvěr je samozřejmě neúčelový, takže peníze můžete využít na cokoliv budete chtít.

Ninja půjčka sice patří mezi zbrusu nové úvěrové produkty, i za krátkou dobu už si ale získala oblibu u mnoha lidí z celé ČR. Jedná se o prověřenou a důvěryhodnou nabídku a i vzhledem k tomu, že se zde neplatí žádné poplatky předem, není důvod mít strach, že by šlo o podvod. Naopak, díky výhodným podmínkám a rychlému vyplacení se v tuto chvíli jedná o jednu z nejlepších rychlých půjček na českém nebankovním trhu.

Recenze půjčky a průběh žádosti
Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Ninja půjčku si můžete - stejně jako spoustu jiných rychlých úvěrů - sjednat pouze přes internet, kde si vyplníte rychlou žádost. Podání žádosti je sice velmi snadné, máme pro vás ale pro jistotu i přesný návod, jak při něm postupovat.
Přesný postup při žádosti o Ninja půjčku přes internet:

Nejdříve ze všeho si do adresního řádku vašeho webového prohlížeče zadejte adresu www.ninjapujcka.cz. Jakmile se vám stránka otevře, uvidíte všechny informace včetně formuláře se žádostí přehledně na jedné stránce. Žádost o půjčku je naprosto nezávazná, takže to, že ji vyplníte, ještě neznamená, že jste povinni si úvěr vzít. Přesuňte se tedy k formuláři a pustíme se do prvního kroku.

Tím je nastavení parametrů vaší půjčky a doplnění základních údajů o vaší osobě. Parametry máme na mysli výši úvěru a dobu splácení. Tyto položky si velmi snadno nastavíte pomocí posuvníků, s tím, že výše půjčky se musí pohybovat v rozmezí 500 až 8 000 Kč (s předností na stokoruny) a doba splácení mezi jedním až 30 dny (s přesností na jeden den). Základními údaji v prvním kroku jsou pak vaše křestní jméno, příjmení, telefonní číslo a mailová adresa. Na závěr ještě odpovíte, zda máte zájem rychlejší vyřízení vaší žádosti o odškrtnete souhlas s úvěrovými podmínkami a zpracováním osobních údajů. Pak kliknete na tlačítko Odeslat a následuje krok číslo 2. Ve druhém kroku formuláře se žádostí na vás čeká vyplnění kontaktních údajů a osobních informací. V rámci kontaktních údajů musíte vyplnit adresu vašeho bydliště (konkrétně pak ulici, číslo domu, město a poštovní směrovací číslo), dále pak vybrat formu bydlení (vlastní, v pronájmu, na ubytovně, na koleji apod.) a jak dlouho na dané adrese bydlíte. Do osobních informací pak uvedete váš rodinný stav, počet dětí, rodné číslo, číslo občanského průkazu, dále pak vyberete zdroj vašich příjmů (v případě zaměstnání je třeba uvést i název zaměstnavatele). Na závěr ještě uvedete výši vašeho měsíčního příjmu a co je důležité - číslo vašeho bankovního účtu. Zkontrolujete si, zda máte všechny údaje vyplněny správně a informace potvrdíte kliknutím na tlačítko Odeslat.

Třetí a poslední krok je velmi krátký a jednoduchý, nicméně také velmi důležitý - jedná se o nastavení přístupového hesla. Vymyslete si tedy nějaké vhodné přihlašovací heslo, které bude dostatečně silné, ale zároveň pokud možno takové, abyste si jej dokázali snadno zapamatovat. Podmínkou je, že heslo musí mít minimálně 6 znaků. Heslo zapíšete do horního políčka a pak pro kontrolu ještě jednou do druhého řádku.

Pak znovu kliknete na tlačítko Odeslat a tím je vaše žádost o Ninja půjčku kompletní o připravená ke zpracování a posouzení.

Na telefonní číslo, které jste v žádosti o půjčku uvedli, se vám pak ozve pracovník Ninja půjčky, který s vámi probere další podrobnosti ohledně vaší žádosti, řekne vám, zda byla schválena či zamítnuta, sdělí vám přesné informace o poplatcích a zodpoví případné dotazy. Peníze vám pak budou odeslány na váš bankovní účet uvedený v žádosti a to ihned po schválení - rychlost připsání peněz na účet pak závisí jen na tom, u kterého bankovního ústavu máte vedený účet.