Půjčky do 2000 Praha

Bankovní konsolidace RePůjčka představuje jeden z pilotních produktů společnosti Equa Bank. Ta svých klientům nabízí sloučení všech jejich splátek v celkové výši od 50 000 Kč až do 700 000 Kč. Zažádejte si o te to produkt a vše ostatní již nechte na bance. Výsledky vás mile překvapí. Splácejte až o 50 % méně každý měsíc a přitom zachovejte současnou dobu splatnosti,

Recenze půjčky a průběh žádosti

RePůjčka je jeden z pilotních produktů v portfoliu Equa Bank. Tato mezi klienty velmi oblíbená bankovní instituce nabízí atraktivní a výhodnou konsolidaci všech vašich dříve uzavřených úvěrů a nezáleží na tom, od které společnosti k ní přecházíte. S RePůjčkou od Equa Bank navíc můžete splácet třeba i jen polovinu původní částky, přitom se doba splatnosti vůbec nemusí změnit. Lákavé, co říkáte? Celý produkt navíc provází řada bonusů, jako například navrácení administrativních poplatků, které jste již za dané úvěry zaplatili u konkurenčních společností.

Navštivte, kteroukoliv z poboček Equa Bank v České republice a zdejší pracovník vám ochotně vvsvětlí vše potřebné a pomůže vám s ideálním řešením konkrétně pro vaši situaci. Je to vcelku jednoduché; musíte se stát klientem Equa Bank a dál již necháte vše na jejích expertech.

Konsolidovat můžete od částky v celkové výši od 50 000 Kč až do 700 000 Kč, to vše se splatností od 12 do 120 měsíců. A celý produkt se rozhodně netýká jen klasických půjček a úvěrů, do konsolidace můžete zařadit například i právě probíhající leasing na váš automobil.