Půjčky do 2500 Praha

Společnost CreditPortal je na první pohled jen jednou z mnoha poskytovatelů nebankovních úvěrů, kteří se zaměřují na klienti, jenž si nemohou půjčit peníze od banky. Oproti konkurenci se však v jedné věci dost výrazně odlišuje - peníze nevyplácí pouze bezhotovostním převodem na bankovní účet žadatele, ale umožňuje i dva alternativní způsoby - převod peněz na anonymní Blesk peněženku a výplatu hotovosti na ruku na některé z čerpacích stanic společnosti EuroOil. Díky tomu je tak CreditPortal zajímavou možností pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou mít klasický běžný účet u banky. U této společnosti mít účet nemusíte a výhodou hotovostní výplaty je mimo jiné i to, že peníze tak můžete dostat kdykoliv, včetně víkendů nebo svátků. Podobně jako u většiny ostatních nebankovních úvěrů, tak i zde se půjčky sjednávají online přes internetové stránky, posouzení žádosti je také docela rychlé a peníze tak můžete dostat i během 15 minut. Samozřejmě nemusíte platit nic předem a vyžadován není ani žádný ověřovací poplatek. Na druhou stranu má tato půjčka i svoje nevýhody, k nimž patří zejména velmi vysoké úroky. Půjčka tak není příliš výhodná a na poplatcích zde zaplatíte poměrně vysoké částky. Negativem jsou také různé smlouvy a dokumenty, které musíte v žádosti odsouhlasit a nechybí mezi nimi ani rozhodčí smlouva - pokud byste tak půjčku řádně nesplatili, Váš dluh by mohl narůst do hodně velkých rozměrů. Přesné podmínky a kalkulaci však máte vždy uvedenou na webu, takže předem víte, jak vysoký poplatek Vás čeká a záleží jen na Vás, zda se Vám vyplatí si o úvěr požádat.

Recenze půjčky a průběh žádosti
Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

U této půjčky probíhá její sjednání kompletně online, pokud jde o doklady, budete potřebovat pouze platný občanský průkaz (je totiž třeba vyplnit jeho číslo). Vzhledem k tomu, že formulář u této půjčky je trochu delší, podíváme se na žádost od začátku až do konce a projdeme si ji krok po kroku, aby vás v jejím průběhu nic nepříjemně nezaskočilo.
Přesný postup při žádosti o CreditPortal půjčku přes internet:

Žádost o úvěr se vyplňuje přes webové stránky, nejdříve si tedy ve vašem internetovém prohlížeči musíte otevřít web na adrese www.creditportal.cz. Hned na titulní stránce uvidíte úvěrovou kalkulačku, na níž si nastavíte požadované parametry vašeho úvěru - tedy kolik chcete půjčit a na jak dlouho. Pokud si půjčujete poprvé, můžete získat maximálně 5 000 Kč, doba splatnosti je vždy od jednoho dne do 30 dní, s tím, že čím delší doba splatnosti, tím vyšší poplatek. Po pravé straně pak vždy vidíte přesnou kalkulaci úvěru, která obsahuje výši poplatku, RPSN (roční procentní úrokovou sazbu) a kolik celkově zaplatíte. Jakmile budete s nastavením spokojení, klikněte na červené tlačítko Chci půjčit a otevře se vám formulář se žádostí.

V jeho horní části opět uvidíte kalkulaci půjčky, kterou si tak můžete případně znovu upravit podle vašich potřeb. Prvním krokem, který v rámci formuláře musíte nastavit, je způsob vyplacení půjčky - na výběr je ze tří možností - klasický bankovní převod, převod na Blesk peněženku a výplata v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil. Bankovní převod i převod na Blesk peněženku jsou za stejný poplatek, u hotovostní výplaty je vždy účtováno 100 Kč navíc.

Dalším krokem je vyplnění základních osobních údajů. Nejdříve musíte do formuláře zapsat vaše křestní jméno, příjmení, telefonní číslo (pouze mobilní, pevnou linku ne), mailovou adresu, rodné číslo a číslo občanského průkazu. Následuje adresa vašeho trvalého bydliště (to, které máte v OP), pokud je vaše korespondenční adresa jiná, tak musíte vyplnit i ji. Pak zbývá ještě vyplnit informace o vašich příjmech - tj. zdroj příjmu, výši příjmů, pokud jste zaměstnanec, tak potom i název vašeho zaměstnavatele a jeho telefonní číslo. Na závěr ještě musíte uvést kontaktní osobu (může to být např. někdo z rodiny, z kamarádů nebo z práce), její jméno a telefonní číslo.

Pokud jste si vybrali bezhotovostní platbu, vyplníte i číslo vašeho účtu nebo Blesk peněženky. Posledním krokem, který musíte udělat, je odkliknutí souhlasu s několika smlouvami a dokumenty - jedná se např. o souhlas se zpracováním osobních údajů, rozhodčí smlouvu, ceník poplatků, čestné prohlášení a samozřejmě i samotnou úvěrovou smlouvu. Ještě si pro jistotu zkontrolujte, zda máte všechny údaje vyplněny správně a kliknutím na tlačítko Odeslat žádost odešlete formulář ke zpracování a posouzení.