Půjčky do 3000 Praha

věrové produkty nabízejí téměř všechny české banky, málokterá z nich ale nabízí tak příznivé podmínky jakou Air Bank. Tato mladá banka si získala oblibu už díky svému běžnému účtu, v této recenzi si ale blíže představíme její půjčku. Ta sice - stejně jako kterýkoliv jiný bankovní úvěr - není pro každého a např. lidé se záznamem v registru, s exekucí nebo nezaměstnaní ji získat nemohou, pro ty ostatní s dostatečným příjmem se ale jedná o nejvíce výhodný úvěr na českém trhu.

Klady Air Bank půjčky spočívají zejména ve dvou aspektech. Tím prvním jsou nízké úrokové sazby - u Air Bank se můžete při řádném a včasném splácení dostat na bonusovou sazbu, jež začíná už na 4,9 % p.a.. Druhým pozitivem je absence všech zbytečných poplatků - nemusíte tak platit za vyřízení půjčky nebo vedení úvěrového účtu, ale ani za předčasné splacení celého úvěru. S Air Bank půjčkou tak můžete spoustu peněz ušetřit.

O stavu vaší půjčky budete mít vždy skvělý přehled, protože si jej můžete kontrolovat v internetovém bankovnictví. To je samozřejmě k dispozici všem klientům banky, s čímž souvisí i nutnost mít u Air Bank běžný účet. Pokud jej ještě nemáte, není to žádný problém - jednak si jej můžete založit zároveň s podáním žádosti o půjčku a navíc vedení běžného účtu je zdarma. Jestliže potřebujete mít půjčku vyřízenou co nejrychleji, doporučujeme nachystat si všechny potřebné doklady a zajít rovnou na pobočku - tímto způsobem se dá úvěr sjednat nejrychleji. V každém případě si nezapomeňte dva doklady totožnosti a potvrzení o vašich příjmech.

Recenze půjčky a průběh žádosti

U žádostí o Air Bank půjčku přes internet jsou dvě varianty - buď už jste klientem banky a žádost si podáte přes vaše internetové bankovnictví nebo ještě u Air Bank žádný produkt nemáte a musíte si nejdříve založit běžný účet. Pokud již klientem banky jste, stačí se jen přihlásit na váš účet a o půjčku si zažádat rovnou z něj - vše si tak vyřídíte rychle pohodlně, bez nutnosti chodit na pobočku, nebo si shánět doklady o příjmech. Pokud ale ještě účet u Air Bank nemáte, postup je následující: Nejdříve si musíte otevřít internetové stránky této banky na adrese www.airbank.cz. V horním menu kliknete na položku Půjčka.

Následuje vyplnění registračního formuláře. Do něj nejdříve doplníte základní osobní údaje, jako jsou jméno, příjmení, mailová adresa nebo číslo na mobil.

V dalším kroku už se asi neobejdete bez vašeho občanského průkazu - jak vidíte na následujícím obrázku, součástí formuláře je např. číslo OP, dále pak rodné číslo (bez lomítka), datum a místo narození nebo adresa vašeho trvalého bydliště a další osobní údaje. Po vyplnění celého formuláře bude vaše žádost posouzena a banka vám sdělí, zda vám byla žádost schválena nebo zamítnuta.