Půjčky do 3500 Praha

Půjčka České spořitelny je bezúčelová půjčka, která je poskytována bez nutnosti zástavy či ručitele ve výši od 20 000 Kč do 700 000 Kč. Půjčka není poskytována online, ale je nutné zavítat na některou ze široké sítě poboček České spořitelny. Stávající klienti banky mohou o půjčku žádat také online přes Servis24 nebo přes bankomat. Klientům, kteří mají osobní účet u České spořitelny, bude stačit pouze občanský průkaz a nemusí ani dokazovat příjem. Neklienti budou muset předložit potvrzení o výši příjmu případně daňové přiznání. Výhodou Půjčky České spořitelny je fakt, že jsou přesně stanoveny podmínky úvěrovou smlouvou a také je možno mít odpuštěno až 10 splátek při včasném splácení. Nevýhodou je vyšší PRSN, které při delší době splatnosti zvyšuje celkovou vrácenou částku a též nemožnost půjčku sjednat online, tudíž její získání je značně časově náročnější.

Recenze půjčky a průběh žádosti

Půjčka od České spořitelny je klasickým bankovním bezúčelovým úvěrem, u něhož žadatel nepotřebuje žádného ručitele, ani nemusí dávat nemovitost do zástavy. Úvěrový rámec půjčky je od 20 000 Kč až do 700 000 Kč, v některých individuálních případech lze získat dokonce až 2 500 000 Kč bez zajištění. Maximální doba splatnosti je 10 let, úroková sazba půjčky začíná již na 6,9 % p.a.

Sjednat úvěr je možné online nebo osobně na pobočce banky, stávající klienti České spořitelny mají výhodu v tom, že nepotřebují potvrzení o příjmech. Ostatní zájemci o půjčku pak musejí doložit potvrzení o svých příjmech, případně daňové přiznání.

K velkým výhodám půjčky patří možnost prominutí až 15 splátek - stačí jen splácet vždy včas a můžete tak spoustu peněz ušetřit. Dalším velkým plusem tohoto úvěru je možnost zdarma si snížit nebo zvýšit měsíční splátky až o 50%, změnit datum, k němuž půjčku každý měsíc splácíte nebo až 2x za rok splátku odložit. Za zmínku stojí i možnost odstoupit od smlouvy až do 60 dnů po jejím podpisu bez jakékoliv sankce. Tak jako u jiných bankovních půjček, i zde máte možnost sjednat si pojištění schopnosti splácet.
Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

O půjčku České spořitelny je možné si zažádat buď přes internet nebo osobně na některé z poboček České spořitelny. V případě, že dáte přednost osobnímu jednání na pobočce, budete potřebovat některé doklady nebo dokumenty. Rozdíl je v tom, zda už jste jejím klientem (máte u banky účet) nebo jste klientem jiné banky. Stávající klienti České spořitelny to mají jednodušší a stačí jim pouze platný občanský průkaz. Ostatní zájemci o půjčku si musejí připravit potvrzení o svých příjmech - pokud jsou zaměstnanci, tak potvrzení o příjmech od zaměstnavatele, podnikatelé pak doloží svoje daňové přiznání. Neobvyklou možností, jak si požádat o půjčku, je pak žádost prostřednictvím bankomatu - tato varianta je dostupná pouze pro stávající klienty banky.

Nyní se podrobněji podíváme na možnosti, jak si půjčku České spořitelny sjednat přes internet. Velmi snadné to mají ti, kteří už jsou klienty této banky - ti si o půjčku mohou požádat jednoduše prostřednictvím svého internetového bankovnictví SERVIS 24. Ostatní zájemci o úvěr si ale online žádost mohou podat také. Začnete tím, že se na hlavní stránce prokliknete do sekce Půjčka.