Půjčky do 4000 Praha

Mikropůjčka Ferratum je jako vůbec jediná na českém trhu poskytovaná bankou, přesněji ji poskytuje Ferratum Bank. Velice jednoduchá žádost prostřednictvím internetu je velkou výhodou Ferratum půjčky, jelikož se dá vyplnit z pohodlí domova a není s ní spojena administrativní zátěž jako například u bankovních půjček. V případě schválení jsou peníze na účty vedených u velkých bank posílány obratem a u všech ostatních budou připsány následující pracovní den. Posouzení je po odeslání žádosti klientovi doručeno prostřednictvím SMS do 10 minut. Rychlá půjčka Ferratum je určena všem, kterým vznikl nečekaný výdaj do 10 000 Kč a je nutné ho zaplatit okamžitě. Je ovšem nezbytné si velice dobře promyslet, zda již člověk využil všechny možnosti jak získat finance (rodina, známí) a zda se mu půjčka vyplatí. Poplatky za půjčku od Ferratum Bank patří na českém trhu mezi vyšší a proto se doporučuje si žádost půjčku důkladně promyslet. Na následujících řádcích se dozvíte informace o žádosti, poplatcích a dalších faktech týkající se Ferratum půjčky.

Recenze půjčky a průběh žádosti

Žádost o půjčku od Ferratum bank je velice jednoduchá. Na www.ferratum.cz je třeba si zvolit výši půjčky a dobu splatnosti. Aktuálně je možno získat půjčku ve výši až 9 000 Kč zdarma na 30 dní. Jakmile má žadatel navoleny hodnoty, může pokračovat kliknutím na "Žádat o 9000 Kč". Vzhled internetové stránky je zobrazen níže. Po kliknutí na tlačítko "Žádat o 9000 Kč" se dostanete na jedinou stránku žádosti. Ještě stále máte možnost upravit parametry půjčky a pod těmito parametry vidíte rekapitulaci požadavku ve dvou sloupcích (částka, poplatek, roční úroková sazba, celkem, doba splatnosti, den splatnosti a RPSN). Ve formuláři je třeba vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, místo narození, číslo mobilního telefonu (bude zde zaslán výsledek žádosti), číslo bankovního účtu, email, ulice, PSČ, město, informace o shodnosti s doručovací adresou, měsíční příjem, měsíční výdaje, zdroj příjmů, způsob obdržení faktury (poštou, email, SMS), kontaktování v nočních hodinách a kopii občanského průkazu (nepovinný údaj).

Po vyplnění údajů je třeba zaškrtnout položku "Čestně prohlašuji, že veškeré informace, které jsem o sobě uvedl(a), jsou pravdivé. Jsem seznámen(a) se Standardními podmínkami a jsem si vědom(a) své odpovědnosti za splacení této zápůjčky. Poplatky a RPSN za zpracování zápůjčky ZDE". Posledním krokem je kliknutí na "Potvrdit".