Půjčky do 4500 Praha

Internetové agregátory půjček jsou skvělou cestou, jak si najít vhodnou půjčku rychle a snadno, bez zdlouhavého porovnávání jednotlivých nabídek, nebo bez podávání jedné žádosti o úvěr za druhou. Úplně novým projektem v této kategorii je webový portál Gejša půjčka, který zájemcům o úvěr zprostředkovává vhodnou půjčku. Gejša půjčka nabízí úvěry z nebankovního i bankovního sektoru a spolupracuje s celou řadou předních úvěrových společností. Díky tomu tak máte velmi vysokou šanci, že vaše žádost bude schválena. Široký úvěrový rámec od 10 000 až do 800 000 Kč navíc zaručuje, že nabídka je vhodná pro většinu zájemců, stejně tak i doba splácení, která je od jednoho měsíce do sedmi let. Vyplnění žádosti je snadné a rychlé, za pár minut je formulář kompletní a stačí už jen počkat až se vám ozve poskytovatel s nabídkou. Žádost na webu Gejša půjčky je navíc nezávazná, takže pokud by vám následná nabídka nevyhovovala, samozřejmě ji nemusíte přijmout.

Recenze půjčky a průběh žádosti
Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Žádost o Gejša půjčku se dá podat pouze online přes internetové stránky, vyplnění je ale velmi jednoduché a zabere vám jen pár minut času. Z osobních dokladů vám bude stačit jen občanský průkaz, ostatní doklady totožnosti nebo dokumenty pro vyplnění úvodního formuláře potřebovat nebudete (teprve až se vám ozve zástupce úvěrové společnosti, mohou být některé doklady požadovány).
Přesný postup při žádosti o Gejša půjčku přes internet:

Do svého internetového prohlížeče si zadejte odkaz www.gejsapujcka.cz. Otevře se vám jednoduchý web, který obsahuje jedinou věc - formulář se žádostí o úvěr.

V první části formuláře nejdříve vyplníte požadovanou výši půjčky, o kterou máte zájem (nezapomeňte, že minimum je 10 000 Kč a maximum 800 000 Kč). Pak uvedete vaše osobní údaje, jako je křestní jméno, příjmení, telefonní číslo, mailová adresa a rodné číslo. V další kolonce pak vyplníte adresu vašeho trvalého bydliště (ulici, číslo popisné, město a poštovní směrovací číslo) a na závěr odškrtnete souhlas se zpracováním osobních údajů (jeho podmínky si můžete jedním kliknutím otevřít). Pak údaje potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko Odeslat a pokračujete druhou částí.

Druhá část registračního formuláře Gejša půjčky se týká vaší finanční situace.

Díky vyplnění této části můžete zvýšit vaši šanci na získání úvěru. Nejdříve uvedete výši vašich měsíčních příjmů a hned poté také výši měsíčních výdajů. Pak vyberete, jaké je vaše nejvyšší dosažené vzdělání, odpovíte, zda máte záznam v některém z registrů dlužníků (např. SOLUS), vyberete druh vašeho zdroje příjmů (např. zaměstnání, podnikání, důchod, mateřská apod.) a závěrem ještě odpovíte, zda na vás není vedeno exekuční nebo insolvenční řízení. Údaje potvrdíte kliknutím na Odeslat a už jste téměř u konce.

Poslední, třetí části formuláře už je opravdu velmi krátká a obsahuje pouze dvě položky.

V první vyplníte číslo vašeho občanského průkazu a pokud máte možnost ručit nemovitostí (případně pokud máte někoho, kdo by byl ochotný ručit svojí nemovitostí za váš úvěr) zaškrtnete tuto možnost - zvýšíte tak svoji šanci na schválení žádosti, zejména v případě žádostí o vyšší částku. Celý formulář pak odešlete kliknutím na Odeslat a to je vše. Následně provozovatel portálu Gejša půjčka kontaktuje vybrané úvěrové poskytovatele a ten, který vám bude moci půjčku poskytnout, se vám sám ozve. Pokud vše půjde hladce, můžete mít peníze připsána na účet již do 24 hodin od okamžiku podání žádosti.