Půjčky pro nezaměstnané ihned Praha


SMS půjčka

Výhodná SMS půjčka ihned úplně každému

Krátké textové zprávy, neboli SMS, se dají využít k mnoha různým účelům - kromě běžné komunikace můžeme jejich prostřednictvím např. platit za různé služby, posílat příspěvky charitativním organizacím nebo si dobíjet kredit v online hrách. Esemesky se ale dají využít i k žádosti o nebankovní půjčku. Říká se jim SMS půjčky a k žádosti o úvěr tak ani nemusíte být zrovna připojení k internetu - stačí jen poslat SMS z Vašeho mobilu, ať už jste kdekoliv.

Termín SMS půjčky na první pohled evokuje pouze úvěry sjednané esemeskou, v současné době už se ale jako SMS půjčky běžně označují i ostatní rychlé a krátkodobé půjčky. U některých jsou možné obě varianty žádostí (tedy jak internetová, tak SMS), u jiných jsou žádosti možné pouze přes internet. Faktem je, že přes textovou zprávu si moc lidí úvěr nesjednává, přes webové rozhraní je podání žádosti daleko pohodlnější a dnes už má přístup na internet drtivá většina lidí.

Půjčka ihned je v poslední době jedním z nejoblíbenějších druhů úvěrových produktů. Může za to především její rychlost, snadné vyřízení a dostupnost pro široké spektrum žadatelů - požadavky jsou mnohem mírnější než u standardních bankovních půjček. SMS půjčka ihned tak patří k nejvíce vyhledávaným spojením v internetových vyhledávačích a na její poskytování se zaměřuje čím dál více společností.
Výhody SMS půjčky

velmi snadné a pohodlné sjednání - buď online nebo pomocí SMS z mobilu
rychlé posouzení a rychlá výplata na bankovní účet klienta
výběr z nepřeberného množství nebankovních poskytovatelů
vysoká šance na schválení - drtivá většina žádosti je schválena a peníze vyplaceny
půjčka je určená i nezaměstnaným, zadluženým, důchodcům, studentům atd.

Nevýhody SMS půjčky

rozpětí částek, které si lze půjčit je velmi omezené
i doba splatnosti je velmi krátká, nejčastěji okolo jednoho měsíce
často jsou s půjčkou spojeny poměrně vysoké poplatky
při pozdním splacení Vám hrozí vysoké sankce
některé SMS půjčky jsou příliš nevýhodné, je tedy třeba pečlivě vybírat