Rychlé půjčky ihned na účet Praha

Mezi nejnovější nebankovní projekty na českém finančním trhu patří Sumo půjčka, která se orientuje na široké spektrum klientů. Oproti rychlým půjčkám do výplaty je Sumo půjčka zaměřená spíše na vyšší částky a s tím souvisí i delší doba splatnosti - až 96 měsíců. Tak, jak už je v dnešní době zcela běžné, i tento úvěrový produkt se sjednává přes internetové stránky a zájemci o půjčku tak nemusejí chodit na žádné kontaktní místo. Určitě potěší i fakt, že formulář se žádostí je stručný a jeho vyplnění je tak otázkou maximálně několika minut.

Sumo půjčka má spoustu předností, díky nimž stojí za to o ní uvažovat. Jedná se o bezúčelový úvěr, takže peníze můžete využít na cokoli budete potřebovat, zároveň není vyžadován žádný ručitel ani zástava nemovitosti.

Důležitou vlastností dnešních půjček je také rychlost výplaty - mnoho zájemců o úvěr vyžaduje, aby půjčka byla co nejrychlejší a peníze byly převedeny ještě ten samý den na jejich účet. Sumo půjčka tento požadavek splňuje a díky tomu, že její provozovatelé mají účty u většiny hlavních českých bank, je výplata obvykle otázkou několika minut. Záleží ale samozřejmě na konkrétní situaci, čase, kdy je žádost podána, výši úvěru atd. Obecně ale platí, že Sumo půjčka je jedním z nejrychlejších a nejschvalovanějších úvěrových produktů v České republice.

Recenze půjčky a průběh žádosti
Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Nezávaznou žádost o Sumo půjčku si oproti některým jiným nebankovním úvěrům nelze podat telefonicky nebo osobně, ale jedinou možností je online žádost prostřednictvím webových stránek. Ty jsou velmi přehledné a stručné a obsahují základní informace o půjčce spolu s formulářem. Pro jeho vyplnění nebudete potřebovat žádné osobní doklady ani jiné dokumenty, jedná se pouze o několik nejzákladnějších informací o vaší osobě. Další podrobnosti a případné požadavky vám pak sdělí zástupce Sumo půjčky po telefonu - vy ale nikam volat nemusíte, pracovník se vám ozve hned poté, co vyplníte webový formulář.
Přesný postup při žádosti o Sumo půjčku přes internet:

U Sumo půjčky je formulář se žádostí o úvěr ještě kratší a jednodušší než u většiny konkurenčních úvěrových produktů. K podání žádosti si tedy vyhledejte webové stránky na adrese www.sumopujcka.cz a hned v úvodní části přehledného webu uvidíte krátký formulář.


Jako první si v něm zvolíte požadovanou výši půjčky. Na výběr máte různé částky od 4 000 Kč až do 250 000 Kč, což je maximum. Výběr konkrétní částky ale není úplně definitivní, přesné možnosti pak proberete po telefonu se zástupcem poskytovatele - může se např. stát, že budete moci získat jen nižší částku nebo naopak bude nabídnuta i možnost vyššího úvěru. Dále je třeba vyplnit pár základních osobních informací. Jedná se o vaše křestní jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu. V další části formuláře musíte doplnit vaše rodné číslo a adresu bydliště (ulici, číslo popisné, město a poštovní směrovací číslo). Na konci pak ještě vyberete, zda chcete, aby byla vaše žádost zpracována přednostně nebo na ni nespěcháte a odkliknete souhlas se zpracováním osobních údajů. Pro jistotu si pak ještě jednou v klidu zkontrolujte, zda máte všechny údaje správně vyplněny (zvláště pak telefonní číslo, protože na něj Vám bude zástupce Sumo půjčky volat) a informace potvrďte kliknutím na tlačítko Odeslat žádost.


Vzápětí se Vám na monitoru otevře ještě jedno okénko s doplňujícími informacemi.

V něm už stačí vyplnit pouze tři údaje - výši vašeho měsíčního příjmu (ať už jde o zaměstnání, příjmy z podnikání nebo důchod), ze tří možností vyberete možnost, která se vás týká a odpovíte na otázku, zda na vás byla vyhlášena nějaká exekuce. Pak údaje potvrdíte kliknutím na tlačítko Odeslat a úvodní nezávaznou žádost máte úspěšně za sebou - na monitoru se vám zobrazí následující sdělení.

Pak už jen počkáte na to, až vám zavolá pracovník Sumo půjčky, jenž s vámi probere další podrobnosti a domluvíte se s ním na dalším postupu. O osobní údaje, které vyplníte v žádosti, nemusíte mít žádné obavy - stránky jsou naprosto bezpečné a zneužití vašeho rodného čísla, adresy nebo jiných informací vůbec nehrozí. Stejně tak je třeba zdůraznit, že tato žádost je nezávazná a jejím odesláním nejste povinni si nabídnutou půjčku vzít nebo platit jakýkoliv poplatek předem.
Sazebník poplatků:

Vzhledem k tomu, že provozovatel Sumo půjčky spolupracuje s mnoha různými úvěrovými společnostmi, na jeho stránkách tak nenajdete žádný sazebník poplatků ani tabulku splátek. Záleží vždy na několika faktorech - jak vysoký úvěr potřebujete, na jak dlouhou dobu, kolik jste ochotni měsíčně splácet a jaká je vaše bonita a platební schopnosti. Na základě toho pak dojde výběru vhodné půjčky a pak záleží jen a jen na vás, zda si nabídnutý úvěr vezmete nebo ne. Vyplněním žádosti na webových stránkách se každopádně k ničemu nezavazujete a úvěr můžete pochopitelně odmítnout. Máte-li další dotazy ohledně Sumo půjčky, můžete napsat i na mailovou adresu poradce@sumopujcka.cz, kde Vám zodpoví na Vaše otázky nebo připomínky k tomuto produktu.