Sms půjčka ihned Praha


Půjčky na ruku

Půjčka ihned v hotovosti

Půjčka ihned v hotovosti může mít různé podoby - jedná se např. o úvěry vyplácené prostřednictvím obchodních zástupců úvěrové společnosti, kteří navštíví klienta u něj doma, kde s ním sepíší smlouvu a rovnou mu dají peníze. Druhou podobou jsou pak některé rychlé půjčky, jež si klient může pohodlně vyzvednout např. v trafice, případně na jiném místě, které s danou úvěrovou společností spolupracuje (čerpací stanice apod.).

Velmi často variantou tohoto úvěru je půjčka bez registru ihned na ruku - lidé, kteří mají o rychlou půjčku v hotovosti zájem, totiž často mají i zápis v registru dlužníků - např. SOLUS, ale registrů je více. Nově už sice poskytovatelé půjček tyto registry musejí kontrolovat, nicméně v praxi některé společnosti nabízejí a poskytují půjčky i lidem, kteří takový záznam mají.

Okamžitá půjčka na ruku má svoje výhody i nevýhody - mezi plusy samozřejmě platí rychlost vyřízení i výplaty, pro mnoho lidí je pak klíčová právě možnost výplaty peněz v hotovosti. K nevýhodám ale často patří vyšší úrokové sazby (jsou půjčky, kde si může žadatel zvolit mezi bezhotovostní a hotovostní variantou s tím, že ta hotovostní je výrazně dražší), dalším mínusem je často omezený úvěrový rámec, případně krátká doba splatnosti.

K nejznámějším tuzemským poskytovatelům nebankovní půjčky ihned na ruku patří v současné době zejména společnost Provident Financial, dále pak Zaplo půjčka, Smart půjčka nebo Creditportal, kromě nich se ale tento typ půjčky dá sjednat i u několika dalších nebankovních společností. Každá z nich má ale trochu jiné podmínky, úrokové sazby a další parametry. Máte-li o půjčky ihned na ruku zájem, doporučujeme si nejdříve v klidu porovnat jejich podmínky a důkladně zvážit, která z nich je pro vás nejvíce výhodná.

Půjčky ihned na ruku je v každém případě nutné vybírat opatrně a žádat si o ně výhradně u prověřených a bezpečných poskytovatelů - ideálním způsobem, jak si takovýto úvěr najít, je použít srovnávač půjček - ušetříte si čas, starosti i peníze a snadno najdete ten pravý úvěr, přesně vyhovující tomu, co skutečně potřebujete. Zároveň se tím vyhnete nebezpečí, že byste se stali obětí podvodníků, kteří pouze zneužívají lidí, jenž zoufale shánějí půjčku - srovnávače zahrnují vždy pouze důkladně prověřené poskytovatele.